ПОКРОВСЬКА
Церква

В селі Плішивець Гадяцького району
Полтавської області. Єдиний в Україні
мурований дев’ятибанний храм,
що зберігся до нашого часу.

previous arrow
next arrow
Slider

Туристичний маршрут «Перлини гадяцької провінції»


Оберіть 👇

1,850.00 грн.
1,950.00 грн.
2,100.00 грн.
70.00 грн.

Опис

«Перлини гадяцької провінції» об’єднує села Хитці, Плішивець, Бобрик і Веприк. Це 4-годинний автобусний маршрут, протяжністю в 100 км.

Туристи мають змогу побачити залізничний насип висотою 7-8 метрів та шириною до 10 метрів, який був прокладений ще у 1914 році. Вражаючим є те, що донині цей насип зберігся, а також комунікації, що оберігають його від розмивання й тунелі, через які проходять вулиці села та залишки залізобетонного мосту через річку Псел. Ще можна побачити один із найбільших курганів Броварківського могильника скіфського часу та єдиний в Україні дев’ятибанний мурований храм — Покровська церква у селі Плішивець. А ще помилуватися садибним будинком родини Масюкових у Бобрику та церковною архітектурою XIX століття у Веприку, а саме Успенською церквою, якій майже 200 років. Адже тут повністю зберігся увесь комплекс споруд церковного двору з дзвіницею.

Мета екскурсії: показати туристам  перлини зодчества та садибної архітектури Гадяцького району, ознайомити їх з історією їх спорудження, з історією краю, де вони знаходяться; сприяти вихованню національної свідомості, української ідентифікації, інтелектуальному, духовному розвитку.

Маршрут екскурсії: м. Гадяч – с. Хитці – с. Плішивець – с.Бобрик – с.Веприк – м.Гадяч.

Особливості маршруту: тривалість – 4 години; протяжність – 100 км; розповідь грунтується на матеріалах «Зводу пам`яток історії та культури України: Гадяцький район», монографії  С. Павленка «Військо Карла ХІІ на  півночі України», дослідження Дениса Вітченка «Покровська церква в селі Плішивець», дослідженнях місцевих краєзнавців.


 

Додаткова інформація

Протяжність

100 км

Тривалість

4 години

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

Close Menu
×

Cart