ПОКРОВСЬКА
Церква

В селі Плішивець Гадяцького району
Полтавської області. Єдиний в Україні
мурований дев’ятибанний храм,
що зберігся до нашого часу.

previous arrow
next arrow
Slider

Туристичний маршрут «Історичними шляхами нашого краю»


Оберіть 👇

2,050.00 грн.
2,175.00 грн.
2,300.00 грн.
70.00 грн.

Опис

Гадяччина – мальовничий куточок, особливий, своєрідний, де кожна його частинка дихає чимось чарівним, манить своєю красою та дивною магією. Дійсно, нам є чим пишатися! Тож КП «Гадяччина туристична» запрошує всіх до неймовірної подорожі.

Туристичний маршрут «Історичними шляхами нашого краю» покаже місця, які дійсно варті вашої уваги. Сюди входить:

1.  Найдавніша відома дерев’яна однобанна Свято – Покровська церква з прибудованою триярусною дзвіницею в селі Сари. Неповторна краса цієї будівлі і зараз вражає своєю архітектурою. У церкву вдаряла блискавка, її зачиняли, а настоятелів заарештовували. Святиню грабували та навіть використовували як зерносховище. Проте храм вистояв і зараз ми можемо насолоджуватися величчю унікальної споруди.

Тут знаходяться мощі Києво–Печерських святих, вмч. Варвари, чудотворна ікона Божої Матері «Утоли моя печали», ікона святої Мотрони, мироточива ікона святого Пантелеймона, який допомагає всім хворим та нужденним. І ще багато цікавого.

 

2. Єдиний на Полтавщині Музей-аптека в селі Рашівка. Кожен на власні очі зможе побачити, як змінювалося аптекарське ремесло, почути історію заснування аптеки та доторкнутися до старовинного приладдя. Дізнатися, чому працювати аптекарем було престижніше, ніж лікарем та кого називали відьмаками і відьмами.

3. Давнє козацьке село Лисівка з оригінальним Музеєм побуту. Тут зберігаються неповторні витвори народного мистецтва: рушники, одяг, прикраси, елементи декору, які демонструють унікальну мистецьку душу нашого народу. Всі експонати цього музею є цінними. Але є особливий — дзеркало Олени Пчілки, яке колись було окрасою садиби у Зеленому Гаю. В ньому назавжди відбилися образи славетної письменниці та її доньки — легендарної поетеси Лесі Українки.

4. І на завершення — місце підписання Гадяцького договору в селі Червоний Кут. Тут кожен бажаючий зможе підписативласну угоду, відзначивши це частуванням стравами польової кухні в козацьких куренях.

Тож не зволікайте! Подорожуйте цікаво разом з нами!


 

Додаткова інформація

Протяжність

60 км

Тривалість

5 годин

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

Close Menu
×

Cart