ПОКРОВСЬКА
Церква

В селі Плішивець Гадяцького району
Полтавської області. Єдиний в Україні
мурований дев’ятибанний храм,
що зберігся до нашого часу.

previous arrow
next arrow
Slider

День екскурсовода

День екскурсовода

Щорічно 21 лютого всі туристичні міста та регіони світу відзначають Всесвітній день екскурсовода (InternationalTouristGuideDay). Свято було започатковане в 1990 році та вперше відзначалося в Лондоні, який є одним з найбільших туристичних центрів світу. Ініціатором заснування події була Міжнародна федерація асоціацій екскурсоводів.

Більшість людей обожнюють подорожувати.  Адже це так захоплююче! Як чудово відвідати нову, досі незнайому країну чи місто. Дізнатися про місцеві традиції та культуру, відвідати історичні пам’ятки та покуштувати місцеву кухню. В сучасному світі все це неможливо здійснити без екскурсовода. Саме вони наділяють просте пересування в просторі туриста інтелектуальним сенсом заглиблюючи путівника в захоплюючі деталі колориту місцевості.

«Гадяччина туристична» вітає зі Всесвітнім днем екскурсовода! Бажаємо кумедних історій та веселих пригод, дійсно зацікавлених гостей і добрих людей. Хай робота приносить тільки радість і позитивні емоції, а життя буде наповнене позитивом та щастям.

Close Menu
×

Cart